Logo

Coraz częściej galanteria z firmowym emblematem postrzegana jest jako wizytówka prosperującego przedsiębiorstwa, podkreślająca jego indywidualność. Istotna część naszej produkcji skierowana jest do branży PR. Oferujemy takie produkty jak: męskie krawaty, apaszki, damskie krawatki i muszki z logotypem lub indywidualnym wzorem.

Rosnącym oczekiwaniom klientów możemy sprostać dzięki dwudziestoletniemu doświadczeniu zdobytemu w w odpowiedzialnej i stabilnej współpracy z wieloma firmami w Polsce i za granicą.

Dbamy o dotrzymanie terminów i wykonanie każdego zamówienia z najwyższą starannością, dlatego grono naszych stałych klientów powiększa się z roku na rok.

W krawatach i apaszkach wykonanych na zamówienie w naszej firmie, można dziś zobaczyć stewardesy, pilotów i innych pracowników linii lotniczych, członków najbardziej prestiżowych klubów, pracowników banków, uczniów, studentów i wykładowców, zawodników i członków administracji klubów sportowych, pracowników i klientów firm motoryzacyjnych i wiele innych.

Zapraszamy do współpracy. W razie zainteresowania prosimy o kontakt w sprawie Państwa pomysłów, oczekiwań I terminów.