O firmie

Witamy Państwa na stronie Sashaties.pl

Firma Sashaties powstała w 1999 roku z pasji do pięknych tkanin. Dbałość o szczegóły oraz długoletnie doświadczenie sprawia, że grono naszych klientów poszerza się z roku na rok. Wierzymy, że prawie 20-letnie doświadczenie pomoże nawiązać doskonałą współpracę również z tymi, dla których będziemy mieli przyjemność pracować po raz pierwszy.

Nasze produkty szyjemy z tkanin, wyprodukowanych w europejskich fabrykach z bogatą tradycją, (we Włoszech, Hiszpanii, Austrii oraz innych). Przy wysokonakładowych zamówieniach szyjemy w certyfikowanych fabrykach w Chinach, według technologii opracowanych we Włoszech i Hiszpanii oraz przy profesjonalnej kontroli jakości.

W swojej produkcji wykorzystujemy różne gatunki jedwabiu (żakard, twill, atlas, grenadynę, szyfon), poliester i mikrofibrę, bawełnę, wełnę (w tym kaszmir), a także wiskozę.

Nasz asortyment zawiera krawaty, muchy, spinki, ślubne krawaty, fulary, pasy smokingowe, kamizelki i inne dodatki. Można u nas zamówić również damskie szaliki, apaszki, pareo, bandanki oraz krawatki. Część naszej kolekcji jest przedstawiana na stronie – Tiestore.pl.

Klient i jakość to nasze priorytety! Dlatego gwarantujemy:

  • dokładną i szybką wizualizację pomysłów Klienta
  • tkaniny najwyższej jakości
  • realizację zamówienia z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii
  • profesjonalny serwis oraz elastyczne terminy

Aby złożyć zamówienie na produkty reklamowe, firmowe lub indywidualne prosimy o kontakt:

sashaties@sashaties.pl

tel +48 607 615 844